Czym się ostatnio zajmuję?

Często jestem pytana w emailach “Wando, co u ciebie?” Stworzyłam więc tę stronę, żeby Was na bieżąco informować nad czym się ostatnio skupiam. To strona dla was i także dla mnie. Dla was są tam zapowiedzi moich programów – dla mnie to swego rodzaju przypominacz, żeby nie zapomnieć o priorytetach.

-> Zaczynam wkrotce transmisje na żywo na facebooku – dużo się tam dzieje, uaktualnienia są regularne. Czasami kilka razy dziennie. Zajrzyj >>>.

-> Stworzyłam też specjalną grupę na facebooku – tylko dla uczestników moich płatnych programów. Dołącz się tutaj >>>

-> Dopieszczam szczegóły osobistego coachingu “Weekend z Wandą” który zaoferuję na początku października.

-> Przygotowuję się do powrotu na fale radiowe. Tym razem będzie to podcast, który ruszy na początku grudnia.

-> Uaktualniłam się ostatnio politycznie, bo straszne rzeczy się u nas dzieją. Biorę więc czynny udział w działaniach Democratic Party – bardzo ciekawe towarzystwo.

-> Niestety, wszystko jest opóźnione z otwarciem nowej siedziby moich programów szkoleniowych. Ale warto poczekać, bo uzbierało się tego sporo przez te piętnaście lat – będzie ponad 80 szkoleń!

-> Dalej czytam “Wojnę i Pokój” – bardziej uważnie niż kiedyś. Jestem już w połowie. Kiedy byłam nastolatką to była moja ulubiona lektura, ale opuszczałam wszystkie wątki polityczne i bitewne. Teraz dojrzałam do tego, żeby docenić całość :)

Chcesz skomentować? Komentarze i pytania mile widziane
na tej stronie >>>

1 sierpnia 2017

Tylko dla ambitnych przedsiębiorców

jeśli chcesz zarabiać 10x więcej robiąc to co kochasz robić!

Twoje dane są bezpieczne - ja też nie cierpię spamu!