Czym się ostatnio zajmuję?

Często jestem pytana w emailach “Wando, co u ciebie?” Stworzyłam więc tę stronę, żeby Was na bieżąco informować nad czym się ostatnio skupiam. To strona dla was i także dla mnie. Dla was są tam zapowiedzi moich programów – dla mnie to swego rodzaju przypominacz, żeby nie zapomnieć o priorytetach.

-> W marcu mija 28 lat od publikacji pierwszego odcinka moich “Sekretów Powodzenia” w Przekroju i jakby dla uczczenia rocznicy Przekrój udostępnił wszystkie numery archiwalne! Sporo było tych rozkładówek – tutaj jest dostęp do całej serii.

-> Stworzyłam blog SekretyPowodzenia.com – będę się tam często udzielać. Jeśli interesuje cię rozwój osobisty (a powinno cię to interesować, jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie) zaglądaj tam często.

-> Dopieszczam szczegóły osobistego coachingu “Weekend z Wandą” który zaoferuję na początku kwietnia.

-> Ostatnio ruszyłam z podcastem, uzbierało się już kilka odcinków – posłuchaj tutaj >>>

-> Uaktualniłam się ostatnio politycznie, bo straszne rzeczy się u nas dzieją. Biorę więc czynny udział w działaniach Democratic Party – bardzo ciekawe towarzystwo.

-> Dalej czytam “Wojnę i Pokój” – bardziej uważnie niż kiedyś. Jestem już w połowie. Kiedy byłam nastolatką to była moja ulubiona lektura, ale opuszczałam wszystkie wątki polityczne i bitewne. Teraz dojrzałam do tego, żeby docenić całość :)

25 stycznia 2018

Lubisz to? Zostańmy w kontakcie!

Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się nowy artykuł albo nagranie?

Twoje dane są bezpieczne - ja też nie cierpię spamu!