Ludzie mówią o metodach Wandy…


“Obroty wzrosły z dziesiątek na setki tysięcy złotych. Z jednego małego przydomowego gabineciku stałam się właścicielką kilku gabinetów i własnej szkoły kosmetycznej.

Nigdy jeszcze za tak niska cenę nie dostałam tak dużo praktycznej wiedzy. Ukończenie studiów podyplomowych w Polsce kosztuje w granicach 5 tys. zl za semester, a rzadko kiedy daje potrzebne umiejętności, bo najczęściej jest to tylko “papier”.

Myślę, że żadne słowa nie oddadzą tego co Wanda robi dla czlonków Klubu. Wiedza praktyczna i motywacja, którą dostajemy w Klubie sprawia, że się rozwijamy wciąż niezależnie od kryzysów i sytuacji politycznej. TO JEST NAJLEPSZA SZKOŁA!”
– Lucyna Wiewiórska – www.lucyna.com.pl

Posłuchaj jak Lucyna opowiada o swojej metamorfozie…
Czesc Pierwsza::

Czesc Druga:

“Moja firma rewelacyjnie się rozwija a wszystkie nowe przedsięwziecia szczególnie te związane z obsługą gabinetów medycznych robią wielką furorę, dokladnie tak jak się spodziewałem. A nie mogłbym się tego spodziewać gdyby nie Twoja szkoła.”
– Michal Mrozek

“Przez lata, kiedy zajmuję się biznesem, zdarzało mi się spotykać wielu ludzi, którzy wywarli na mnie niezapomniane wrażenie. Kiedy poznalam Wandę, zrozumiałam, ze jest cudownym nauczycielem, który zna i rozumie dziedzinę, w której się porusza. I jak dobry nauczyciel potrafi przekazać w sposób prosty jak osiągać cele, zwiększać wiarę w siebie i twórczo rozwiązywać problemy. Podaje wiele barwnych przykładów, uczy jak wykorzystywać tkwiące w nas możliwości, by skuteczniej dokonywać twórczych zmian w sobie. Sukces Eksperta stanowi nieodzowny przewodnik dla wszystkich liderow. Polecam gorąco.”
– Liliana Jacek

“Choć od szkolenia minęło już trochę czasu energia Wandy działa cały czas! Oprócz otrzymanych wielu cennych wskazówek, zdobyłem przekonanie, że ekspertem jestem już teraz. Dla mnie szalenie ciekawe były przykłady dotyczące pewnego medycznego zawodu, którego nikt się nie spodziewał
tam spotkać… ”
– Tomasz Kruszec

“Nisko chylę czoła przed geniuszem Wandy! Brałam już udział w niejednym, dość kosztownym jak na warunki naszego kraju spotkaniu, ale żadne z nich nie dało mi tak wiele, jak czerwcowy, warszawski warsztat. Gorąco, bardzo gorąco polecam każdy program tej cudownej kobiety, a Sukces Eksperta w szczególności.”
– Dorota Madejska

“Wanda jest niezwykle inspirującą osobą i świetnym coachem. Bardzo cenię wszelkie wskazówki Wandy i po prostu uwielbiam jej słuchać, bo mówi ciekawie, mądrze i uczciwie. Szkolenie Sukces Eksperta jest podsumowaniem wszystkiego, co trzeba wiedzieć, umieć i przede wszystkim robić, gdy chce się zrobić autentyczny użytek z własnego doświadczenia, zainteresowań i wiedzy, z korzyścią dla siebie i dla innych.
– Justyna Jannasz

“Wando… Twój kurs “Zarabiaj na Wiedzy” przede wszystkim otworzył mi oczy na to, jak w internecie zarabia się pieniądze. Nie wyobrażam sobie teraz, że mógłbym ten kurs przegapić… Dla mnie, to był najlepszy początek mojej drogi biznesowej w sieci!
– Rafał Chmielewski – PodwojneOpodatkowanie.pl

“Spotkanie z Wandą spowodowało ogromną zmianę w widzeniu spraw związanych z moją działalnością. Ogrom wiedzy w „pigułce”. Jasny i umiejętny przekaz. Rzeczowe rady Wandy już wczasie kursu pięknie zaczęły się układać w sposoby realizacji moich przedsięwzięć. Gorąco polecam!”
– Jadzia Stankiewicz


“Wrażeń ze szkolenia nie sposób opisać, to jest jak kosmos. Byłem pod takim wrażeniem że potrzebowałem kilka dni na ochłonięcie i usystematyzowanie wszystkiego, po czym po kilku dniach rzeczywiście ruszyłem “z kopyta”. Dziękuję Wando :)”
– Marcin Chaszczewicz

.

“Założyłem sobie że przyjadę tylko po jedną rzecz do wdrożenia a wyjechałem z mnóstwem pomysłów. Jeżeli ktoś ma rozpoczęty biznes lub przynajmniej myśli i wie że coś potrafi to Wanda umie pokierować i usystematyzować i wiedzę i działania na teraz i na przyszłość a na dodatek pokaże błędy które zapewne do tej pory robisz. Warto korzystać z wykładów Wandy ja wdrażam, wdrażam, wrażam i mam efekty.”
– Mirek Kielar

Ależ fajne to porównanie warsztatów Wandy do koncertu ulubionego muzyka :-) Po takim koncercie chce się i kupić płytę i jeszcze stanąć w kolejce po autograf.

“Sukces eksperta” to po prostu sztuka fugi:
– dużo wartościowej wiedzy na kilku poziomach
– gdzie ucha nie przyłożyć tam same konkretne i przydatne rzeczy
– żeby zrozumieć wystarczy słuchać w skupieniu i myśleć
– a żeby zagrać trzeba ćwiczyć powoli lewą, potem prawą ręką, a potem dwiema.

Ważne żeby to robić systematycznie. Od czasu do czasu wracając do nut i jak się uda pod okiem mistrza. Dlatego cieszę się z wirtualnego warsztatu. Tym bardziej, że Wanda potrafi z wdziękiem i wirtuozerią wykonać cały utwór nawet jak padnie ‘pianino’ i w dodatku za każdym razem daje więcej niż obiecuje: rozwija nie tylko biznesy, ale też ludzi :-)
– Aneta Kobylińska

“Wszelkie nauki jakie otrzymuję oraz bieżące konsultacje podczas webcastów i stosowanie ich w mojej firmie przynosi już wymierne efekty. W ramach przygotowań do seminarium dokonałam podsumowania mierzalnych efektów tych działań. Byłam mile zaskoczona, że moja firma osiągnęła już tyle konkretnych wyników dzięki uczestnictwu w Klubie Przedsiębiorcy.

Natomiast wczorajsze seminarium przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Przygotowałam mnóstwo pytań na temat strategii i rozwoju firmy – spisałam je na kartce. Jednakże po wysłuchaniu tego, co Wanda miała nam do przekazania okazało się to niepotrzebne. Moje pytania i wątpliwości zastąpiły jasne jak słońce wypowiedzi Wandy. Na seminarium panowała niesamowita atmosfera wzajemnego porozumienia, którą otaczały fluidy nowych wyzwań.

Bywałam na wielu seminariach, a kształcę się dużo i zawsze, w pewnym momencie, pojawiało się znużenie. A tu, w Warszawie, w Hotelu Marriott, przez 7 h (słownie: siedem godzin) z zainteresowaniem czekałam co będzie dalej, co będzie dalej… Wanda po mistrzowsku przekazała nam ogrom wiedzy, a co ważniejsze udowodniła, że potrafimy o wiele więcej niż nam się wydaje! Tak, wszystko zależy od tego w jakim systemie pracujemy. Okazało się, że nie zawsze wszystko musi być takie pracochłonne i czasochłonne jak nam się wydaje.
– Barbara Mierosławska

“Na “Sukcesie Eksperta” nie tylko zrobiłem wiele stron notatek, ale również podjąłem wiele decyzji. To był prawdziwy warsztat, z zadaniami i zobowiązaniami. Wanda dosłownie wymuszała na nas pracę, czasami niewygodną.
W ten sposób odkrywaliśmy jednak prawdę o sobie i wiedzieliśmy co musimy zmienić jeżeli chcemy odnieść długoterminowo sukces jako eksperci. Wyciągnęła z nas rówież talenty, których wcześniej nawet nie byliśmy świadomi.
“Sukces Eksperta” to gotowy przepis na zarabianie jako ekspert. Przepis na to jak zacząć. Przepis na to jak rozkręcić marketing. Tak, na marketing Wanda poświęciła najwięcej czasu, dając nie tylko gotowe metody promocji. Za pomocą ciekawych ćwiczeń pomogła nam przełamać opory przed ograniczeniami, które często sami sobie stawiamy.
Każdy kto czuje się ekspertem w jakieś dziedzinie powinien zaliczyć ten warsztat. W ten sposób nareszcie nie tylko zrozumie na czym polega osiąganie sukcesu jako ekspert, ale również dostanie gotową drogę i wsparcie do osiągnięcia tego sukcesu.”
– Mirek Szmajda

“To zmienilo całkowicie mój sposób myślenia o biznesie. Zostałem zmotywowany, dostałem skrzydeł, wprowadziłem zmiany na moich stronach internetowych – teraz bardzo często emaile i rozmowy telefoniczne klientów zaczynaja się: Panie Krzysztofie chciałbym się poradzić… A negocjacje czasem kończą się takimi słowami: …co prawda u konkurencji jest wyższa cena jednek decyduję się na współpracę z Pana firmą.”
Sprzedaż produktu wzrosła o 700%

– W ciągu kilku miesięcy zdecydowanie wzrosły dochody firmy. W lutym miałem tylko kilku stałych klientow – w tej chwili sprzedaję regularnie do ponad stu firm.

– Napisalem wizje firmy na kilka najblizszych lat, dzieki temu przestalem lapac okazje, skoncentrowalem sie na rozwijaniu konkretnego produktu dla konkretnej grupy docelowej. Uruchomilem telemarketing, napisalem oferty zgodnie ze sztuka Wandy, poprawilem oferte na stronach internetowych wedlug sugestii Wandy, napisalem “raport ekspercki”.

– Zmienila sie atmosfera w firmie. Po webcasie Wandy stworzylem profil idealnego klienta, wiem z kim chce a z kim nigdy nie bede pracowal. Wyeliminowalem klientow, ktorzy wprowadzali nerwowa atmosfere, oczekiwali realizacji zamówienia na juz, byli zle zorganizowani, placili wtedy kiedy chcieli, itp.

– Mam zespol pracowników i wspolpracowników, z ktorymi moge rozwijac firme. Zgodnie z zaleceniem Wandy napisalem profil idealnego pracownika. Zatrudniam ludzi poukladanych wewnetrznie, ktorzy chetnie sie ucza, potrafia sluchac, rozumiec i realizowac potrzeby klientow, sa systematyczni i wywiazuja sie ze swoich zobowiazan.

– Mam wiecej czasu na prace nad firma a nie w firmie, poniewaz usystematyzowalem procesy w firmie. Nie musze juz pilnowac kazdej sprawy. Na przyklad w kazda srode sa rozsylane przypomnienia o nieureglowanych platnosciach, jest plik do ktorego handlowcy systematycznie dopisuja otrzymane referencje, wiadomo kto i kiedy fotografuje wzory produktÛw, itd

– Krzysztof Smolinski – http://www.atic.com.pl
Posłuchaj rozmowy z Krzysztofem ..

“Choć od szkolenia minęło już trochę czasu energia Wandy
działa cały czas! Oprócz otrzymanych wielu cennych wskazówek,
zdobyłem przekonanie, że ekspertem jestem już teraz.
Dla mnie szalenie ciekawe były przykłady dotyczące
pewnego medycznego zawodu, którego nikt się nie spodziewał
tam spotkać…
Cudownie spędzony dzień w Warszawie na warsztacie
nastroił większym optymizmem niż słońce tego dnia.”
– Tomasz Kruszec

Lubisz to? Zostańmy w kontakcie!

Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się nowy artykuł albo nagranie?

Twoje dane są bezpieczne - ja też nie cierpię spamu!