Kim właściwie jest ta Wanda Loskot

Najważniejsze jest to co mówią o mnie klienci tutaj >>>

Wanda wychowała się w Polsce, ale od wielu lat mieszka w USA. Jest z zawodu doradcą i specjalistką od rozwoju małych firm. Zajmuje się tym już ponad 20 lat.

Choć od wielu lat stać ją na to by żyć w luksusie nic nie robiąc, ani jej to w głowie. Kocha co robi, dlatego dalej pracuje z klientami na czterech kontynentach, jej artykuły są dalej publikowane w setkach publikacji, tłumaczone na przeróżne, czasem mało znane języki.

Od wielu lat Wanda zalicza się do czołówki amerykańskich expertów od spraw rozwoju małych firm. Jej książka “Make Your Business Thrive” spotkała sie w USA z entuzjastycznym przyjęciem.

Jest na tyle dobra by Jay Abraham, najsłynniejszy w Stanach (i najdroższy) konsultant doradca d/s malego biznesu, zaprosił ją do współpracy – jej rolą było ocenianie stron internetowych klientów Abrahama…

Ale zanim zaczęła oceniać i doradzać, Wanda przeszła przez prawdziwie amerykańską szkołę biznesu rozwijając swoje własne firmy od podstaw: najpierw polską restaurację, potem biuro handlu nieruchomościami i wreszcie własna firmę szkoleniową.

Nie obyło się bez masy pomyłek i błędow, niektóre bardzo bardzo bolesne i bardzo kosztowne – Wanda przyznaje, że było dosłownie raz na wozie raz pod wozem. W trakcie tej szkoły życia zdała ogromnie się zmieniłam pod wpływem prowadzenia biznesu i pod wpływem niezliczonych kursów i książek, które pochłaniała odkąd przyjechała do Stanów.

“Mój sukces jest wynikiem tego co się zmieniło WE mnie — nie tego, co się zmieniło WOKOŁO mnie.” – mówi Wanda

Dlatego już wiele lat temu odczuła ogromną potrzebę dzielenia się tą wiedzą z innymi i teraz zawodowo pomaga swoim klientom unikać tych błędów, które sama popełniała. O wiele taniej jest uczyć się na cudzych błędach!

“Najwiekszą satysfakcję w życiu czerpię z pomagania ambitnym przedsiębiorcom w rozwijaniu biznesu – to dla mnie prawdziwa frajda!”

Jeśli chcesz by to TWOJA firma dominowała na rynku (zamiast dominacji twojej konkurencji), trzymaj się stron Wandy, zapisz się na jej biuletyn, bierz udział w jej programach, które organizuje od czasu do czasu. A jeśli możesz sobie na to pozwolić, zatrudnij ją jako osobistego coacha.

“Czasami czuję się jak Prometeusz, który wykradł bogom ogień z Olimpu i po prostu musiał się tym podzielić z resztą ludzi.”

Biznes jest wspaniały, kiedy wiesz jak przyciągać najlepszych klientów. Kiedy wiesz jak się ustawić poza wszelką konkurencją tak, by twoja firma była jedynym i logicznym wyjściem dla tych, którzy potrzebują to co oferujesz…

Prowadzenie firmy to czysta radość, kiedy twoi pracownicy chcą dla ciebie pracować, kiedy masz wystarczająco wiele czasu nie tylko na pracę ale także na rodzinę, na wypoczynek, na podroże i wszelkie inne przyjemności. Kiedy firma przynosi ci zyski rosnące jak na drożdzach, kiedy twoje oszczędności rosną szybciej niż długi i kiedy masz usystematyzowany biznes który pracuje dla ciebie …

Wanda wie bardzo dużo na temat biznesu, ale mimo wszystko jednak wciąż jeszcze inwestujecconajmniej 20 godzin tygodniowo na czytanie najnowszych książek i czasopism z dziedziny marketingu i biznesu. W dalszym ciągu co miesiąc bierze udział w jakiejś konferencji albo zalicza nowy wartościowy kurs…

A ile TY inwestujesz w swoja wiedze na temat prowadzenia firmy? Pamiętaj, ze jesli niewiele inwestujesz, nie bedziesz sie spodziewac wielkich rezultatow!

“Ktos kiedys powiedzial, ze sukces to nie dojscie do celu, ale wedrowka w strone coraz to nowych celow. Czuje jakbym te wedrowke dopiero rozpoczela bo im dalej ide tym bardziej sobie zdaje sprawe z tego, ze to co najciekawsze jest wciaz jeszcze przede mna.” mówi Wanda Loskot.

I przed toba tez!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej >>>

Lubisz to? Zostańmy w kontakcie!

Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się nowy artykuł albo nagranie?

Twoje dane są bezpieczne - ja też nie cierpię spamu!