Jak mieć dziesięć razy większe dochody

  Wyobraź sobie co by było gdybyś miał dziesięć razy większe dochody i dziesięć razy więcej satysfakcji z prowadzenia działalności. Wyobraź sobie dziesięć razy więcej wolnego czasu. I dziesięć razy więcej radości…

  Brzmi jak zbyt trudny do zrealizowania cel?
  Może nawet wydaje ci się to niemożliwe.
  Marzenie ściętej głowy?

  Piękno polega na tym, że taki wielki i ambitny cel jest łatwiejszy do osiągnięcia niż mniejsze cele. Tak, ja wiem, że to nielogiczne! Posłuchaj tego nagrania…


  Tak, możesz mieć wszystko co naprawdę chcesz.
  Mój coaching pomoże ci uzyskać dochody i styl życia o których większość ludzi nawet nie ma odwagi marzyć. I to nie tylko sukces w biznesie ale także sukces w innych dziedzinach życia. Sukces w życiu osobistym, sukces w sferze zdrowia, sukces ekonomiczny – bo wszystkie te elementy się zazębiają i wzajemnie uzupełniają.

  Wbrew pozorom…
  Wbrew pozorom nie da się oddzielić życia osobistego od życia zawodowego – albo zdrowia od biznesu, chociaż wiele osób próbuje. O wiele lepiej jest zaakceptować i wykorzystać to, że sukces w jednej dziedzinie życia działa jak siła napędowa na inne dziedziny. I na odwrót.

  To dobra wiadomość, bo z moją pomocą będziesz mieć wielokrotnie większe rezultaty w wielu dziedzinach. Nie tylko będziesz mieć wielokrotnie wyższe dochody ze swojego biznesu – będziesz także mieć więcej czasu, więcej energii, lepsze życie rodzinne, ciekawsze życie towarzyskie, bogatsze życie wewnętrzne.

  Ale mogę pracować tylko z garstką klientów…
  więc mam wysokie wymagania i tylko nieliczne osoby się kwalifikują na mój coaching…

  • To ktoś, kto oferuje sprawdzony, wysokiej jakości produkt, albo usługę, coś co faktycznie przynosi rezultaty. Jeśli to co sprzedajesz nie powoduje wyraźnej zmiany na lepsze w życiu twoich klientów, nie jestem w stanie ci pomóc.
  • Prowadzisz swoją niezależną działalność już przez pewien okres czasu, idealnie: przynajmniej dwa lata, ale tutaj mogą być wyjątki.
  • Jesteś ambitnym pasjonatem i osobą czynu. Musisz mierzyć wysoko i chcieć zmienić świat. Jeśli nie masz wielkich ambicji, nie mogę ci pomóc.
  • Jesteś także miłą zrównoważoną osoba, z którą się przyjemnie obcuje. Kimś, kto kocha ludzi i koncentruje się w życiu na tym co pozytywne.
  • No i musisz mieć odpowiednie środki, żeby cię było stać na koszt coachingu, bo to nie jest tania propozycja (choć bardziej kosztowne jest pozostać w tym miejscu gdzie jesteś!)

  Jeśli spełniasz te warunki zapraszam cię na na gratisową rozmowę >>

Lubisz to? Zostańmy w kontakcie!

Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się nowy artykuł albo nagranie?

Twoje dane są bezpieczne - ja też nie cierpię spamu!

6 Responses to “Jak mieć dziesięć razy większe dochody”

 • Dla mnie kluczowe jest to co powiedziałaś chyba w dwóch zdaniach. Zmiana myślenia, czyli tylko myślenie w sposób inny niż myśleliśmy do tej pory może nas doprowadzić do radykalnej zmiany rezultatu i do innego miejsca.

  Robienie tego samego, tylko lepiej da nam tylko możliwość niewielkiego wzrostu. Ograniczonego myśleniem i sposobem dostrzegania możliwości.

  Chętnie dowiem się więcej o takim nieograniczonym myśleniu.

  • Tak Andrzeju, zmiana systemu myślenia jest właśnie tym kluczem, to jest zmiana u trzonu, i to powoduje, że wszystko się już potem zupełnie inaczej układa.

 • Ewa

  Wando!
  Aż mi się gorąco zrobiło na samą myśl, takie emocje.
  Jestem gotowa przejść ten proces razem a Tobą.Uważam, że jeśli Tobie się udało, to mnie też się uda.
  Już z tego co powiedziałaś zobaczyłam, że tracę cenny czas na niepotrzebne rozmowy, a co zobaczę dalej?
  A do tego będę się dobrze bawić?
  Dziękuję Ci za taką możliwość.Pozdrawiam.

  • Taka emocja to świetny element Ewo, bo to co głęboko emocjonalnie odczuwamy, zapamiętujemy o wiele lepiej.

 • Pani Wando, nie powinno być tak że cel powinien być osiągalny? Ciężko jest uwierzyć w 10 x większe zarobki, a gdy przez dłuży czas nie osiągnie się tego celu to u niektórych może narosnąć frustracja.

  • Michał, to jest na początku trudne do uwierzenia. Bo tak jak napisał poprzednio Andrzej, to wymaga zmiany myślenia, powiem nawet więcej – przełomu w sposobie myślenia.

   To nie jest cel szybki do osiągnięcia, to nie jest łatwe. I to nie jest dla wszystkich. To jest dla tych, którzy już mają działającą i ustabilizowaną firmę, którzy chcą wejść na wyższy szczebel rozwoju – dla tych, którzy już odnoszą sukcesy w działalności. Tacy przedsiębiorcy chętniej poddają się nowemu sposobowi myślenia i mają odpowiednie nastawienie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *