Halloweenowy poczęstunek – “Jak Wykorzystać Sezon”

    Dziś obchodzi się w Stanach, dość hucznie zresztą, Halloween. A więc już od samego rana na każdym kroku ludzie są dzisiaj strasznie albo śmiesznie poprzebierani – także pracownicy w sklepach, w bankach, w urzędach. Jak nie w jakimś kostiumie, to przynajmniej w masce. Bardzo to fajne, ta atmosfera zabawy w całym kraju. A wieczorem są zabawy kostiumowe, w obowiązkowo groźnie wyglądającej scenerii.

    Zatem ja też występuję dzisiaj halloweenowo. To świetna okazja, żeby założyć moją ulubioną maskę, którą kiedyś sobie sprawiłam po spektaklu Cirque du Soleil. Na zdjęciu chyba tego nie widać, ale ta maska to prawdziwe rękodzieło, aksamit haftowany cekinami, wykonana przez tych samych artystów, którzy szyją kostiumy dla Cirque Du Soleil.

    W czasie Halloweenu odwiedzającym trzeba się obowiązkowo czymś wkupić, bo inaczej grożą nam psikusy – mam więc także dla was halloweenowy poczęstunek…

    Zapraszam cię do obejrzenia nagrania z mojego webcastu “Jak Najlepiej Wykorzystać Sezon Świąteczny i Przełom Roku w Rozwoju Własnej Firmy”.
    Dostęp znajdziesz na tej stronie >>>

Lubisz to? Zostańmy w kontakcie!

Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się nowy artykuł albo nagranie?

Twoje dane są bezpieczne - ja też nie cierpię spamu!

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *