Magia Podążania - czyli Jak Zamieniać Zainteresowanie w Kupujących Klientów

"Wando, to była dla mnie prawdziwa magia - ten webcast uświadomił mi jak wiele okazji do tej pory zaprzepaszczałam i dostarczył mi wiele wskazówek jak wprowadzić natychmiastowe zmiany. Najważniejsze było to, co wraca do mnie stale jak bumerang: SYSTEMATYZACJA. Nareszcie wiem jak skutecznie zamieniać potencjalnych klientów w kupujących. Dzięki!"
- Janina Tropak - WarszawaBiuro Wandy Loskot
Sarasota, Floryda - USA

Z pewnością wiesz, że kluczem do trwałego sukcesu w biznesie jest wystarczająca ilość klientów, którzy stale od ciebie kupują. Ale prawdopodobnie zmagasz się z tym, żeby przyciągać do siebie nowych klientów. Mało kto w pełni zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest nasza rola w utrzymywaniu kontaktów - jednym słowem konsekwentne podążanie - żeby sobie zapewnić to, że klienci faktycznie kupują. To jest o wiele ważniejsze niż przyciąganie nowych klientów.

Większość przedsiębiorców wychodzi z założenia, że klient albo jest zainteresowany tym co oferują albo nie - więc po co im zawracać głowę. Podążanie kojarzy się wielu z manipulowaniem i z nachalnością. Dlatego mało kto to robi. Ze stratą zarówno dla siebie jak i dla klienta.

Z jednej strony chcesz mieć lepszą reklamę i przyciągać więcej zainteresowanych - z drugiej strony, prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, że większa ilość zainteresowanych niewiele ci da bez skutecznego sposobu zamieniania tych zainteresowanych w klientów, którzy sięgają po portfel i kupują.

Bo to właśnie utrzymywanie stałego kontaktu z potencjalnymi klientami zwiększa tę konwersje o której tak często się mówi. Umiejętne podążanie pomaga twoim potencjalnym klientom nabrać wystarczająco zaufania do twoich usług i produktów oraz do twojej firmy żeby kupić to od ciebie - i tylko od ciebie.

A umiejętne utrzymywanie stałego kontaktu z tymi, którzy już raz coś od ciebie kupili - skutecznie zachęca ich do tego, żeby kupowali od ciebie więcej i częściej.

Kluczem jest tutaj słowo UMIEJĘTNE.
Chodzi o to, żeby umiejętnie i skutecznie podążać - nie naprzykrzać się!

Skoro tu jesteś, to z pewnością już zdajesz sobie z tego sprawę, jak ważne jest to podążanie, tylko tego nie robisz. Przymierzasz się, ale jednak odkładasz to w nieskończoność, bo tak naprawdę to nie wiesz jak się za to zabrać.

Może nawet co jakiś czas kontaktujesz się wysyłając jakiś email, albo dzwonisz od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy zmieniły się potrzeby danego klienta. Dopytujesz się czy możesz te potrzeby zaspokoić, ale z niestety spotykasz się z tak chłodnym przyjęciem, że po prostu nie chce ci się tego kontynuować. Nie chcesz być odebrany jako osoba nachalna i obawiasz się, że takie częste kontakty mogą klientów zmęczyć i zniechęcić.

Nie jesteś sam - większość właścicieli firm jest na bakier z podążaniem za klientem.

Nie możesz jednak tego odwlekać w nieskończoność. Najgorsze chyba jest to, że jeśli nie podążasz konsekwentnie za klientem, pomagasz swojej konkurencji.

"Niestety zdarzyło mi się kilka razy to o czym mówiłaś - przeszkoliłam klienta i zostawiłam, w efekcie poszedł do innej firmy leasingowej...

Wysłuchanie tego wykładu to jest to czego najbardziej potrzebowałam. To co proponujesz jest proste i genialne."

- Barbara Podlaszuk - Szczecin

Musisz potraktować te sprawę podążania za klientem priorytetowo. Bo bez podążania twoja firma zarabia niewiele w porównaniu z tym jakie masz możliwości.

Czy zdarzyło ci się wziąć udział w jakiejś wystawie, albo konferencji gdzie miałeś okazje poznać sporą ilość potencjalnych klientów? Później jednak większość tych świeżo nawiązanych kontaktów jakoś się rozpłynęła (może nawet wszystkie), bo nie masz usystematyzowanego sposobu na to, żeby kontynuować i pogłębiać znajomości.

Wyobraź sobie co będzie kiedy te wszystkie luźne znajomości, które stale zawierasz - te nazwiska, adresy i telefony kontaktowe które się poniewierają wśród papierów na twoim biurku, a później wędrują do kosza - przekształcą się w trwałe relacje. Jak to będzie kiedy każda z tych osób nabierze do ciebie zaufania i zacznie od ciebie kupować i będzie cię polecać swoim znajomym?

"Niesamowite jest to, że praktycznie każdy właściciel może to stosować w zasadzie nie ponosząc żadnych kosztów. Wystarczy trochę wyobraźni i systematyczność i wszystko zaczyna się układać po naszej myśli. W tym webcaście Wanda podała tyle przykładów z życia wziętych, że nie sposób nie znaleźć czegoś pasującego do naszej firmy. -
- Monika Kot-Pryszczewska - Lublin

Każda wizytówka, która masz, każdy skrawek papieru z zapisanym imieniem i nazwiskiem reprezentuje dochody, które cię omijają. Bo jeśli nie utrzymujesz stałego kontaktu z tymi, którzy dziś są tylko jako tako zainteresowani, kiedy oni dojrzeją wreszcie do zakupu, całkowicie o tobie zapomną.

A nawet jeśli nie zapomną, bez rozwijania i pogłębiania znajomości i zaufania w umiejętny sposób, nie będą mieć powodu, żeby kupić właśnie od ciebie zamiast od twojej konkurencji...

Te nierozwinięte znajomości to twój wielki potencjał finansowy!

Droga Wando, Jestem pod wielkim wrażeniem. Dziś na nowo mnie ośmieliłaś do spotkań z moimi klientami i sprawiłaś, że więcej umiem, więcej mi się chce i mam więcej pary w sobie.
- Mirek Grodecki - Tychy

Naucz się podążać za każdym potencjalnym klientem tak, żeby poprowadzić go umiejętnie poprzez proces wyboru właściwych rozwiązań i podejmowania decyzji o zakupie - i zadziwi cię jakie będziesz mieć rezultaty!

Oto czego się dowiesz z programu "Magia Podążania":

 • 3 najważniejsze czynniki, które sprawiają, że ludzie kupują - i jak to wykorzystać w podążaniu, żeby twój klient chciał kupić właśnie od ciebie

 • 9 sposobów na praktyczne utrzymywanie kontaktów z nieograniczoną ilościowo grupą ludzi

 • jak sprawić, żeby twoi potencjalni klienci zawsze chcieli czytać korespondencję, którą im wysyłasz - i żeby nawet tego z zainteresowaniem wypatrywali

 • na czym polega siła odruchu orientacyjnego i jak ja wykorzystać, żeby sprzedać więcej

 • co zrobić, żeby najzwyklejsza rzecz, którą się posługujesz w podążaniu była odbierana przez twoich klientów jak coś oryginalnego

 • Jak umiejętnie wykorzystać prezentacje video i audio w internecie

 • Jak często musisz się kontaktować z potencjalnym klientem, żeby to było skuteczne - co jest za dużo a co stanowczo za mało?

 • Co zrobić, żeby się kontaktować często, a jednak nie być traktowanym jak ktoś nachalny albo upierdliwy

 • Które metody są najbardziej skuteczne a które mało skuteczne i lepiej ich unikać za wszelką cenę

 • Jak uniknąć najczęściej popełnianej i NAJKOSZTOWNIEJSZEJ pomyłki która większość przedsiębiorców popełnia, kiedy starają się wprowadzić system podążania za klientem

 • ... i dużo dużo więcej!
Jednorazowa opłata za wieloletni dostęp
do tego programu wynosi 97 PLN

"Niezwykle cenne były dla mnie uwagi dotyczące bycia, bądź nie bycia nachalnym. Podoba mi się, jak odzierasz mnie ze złudzeń, łamiesz stereotypy i pokazujesz, właściwą drogę, przy tym robisz to, z takim wdziękiem, że aż miło tego słuchać :) -
Małgorzata Ratajczak - Poznań